Vážení zákazníci, vítejte,

Během Velikonočních svátků od 07.04.2023 do 10.04.2023 budou prodejna a servisní centrum ZAVŘENÉ

Team Pražské podnikové prodejny

Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Novinky
09.03.2023
CZ 550 SAFARI CLASSICS II.
Rádi bychom Vám představili zbraň CZ 550 SAFARI CLASSICS II, jejíž poslední kus máme v našem obchodě v Praze a máte unikátní příležitostí ji získat. T... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Bipod TACTICAL PRS 6,5-8" s rychlomontáží

Bipod Tactical PRS je skvělou volbou pro každého policejního, armádního či sportovního střelce taktických disciplín PRS, ale dokonale poslouží i ostat... celý popis
Dostupnost
Skladem
8 950 Kč
7 397 Kč
bez DPH
Číslo produktu:K9134-0048
Výrobce:Tactical Evo
Kompletní specifikace

Bipod Tactical PRS je skvělou volbou pro každého policejního, armádního či sportovního střelce taktických disciplín PRS, ale dokonale poslouží i ostatním střelcům, kteří preferují 100% kvalitu. Bipod byl testován v těch nejextrémnějších podmínkách, které nesnesou polovičatá řešení a je určen jak pro sportovní, tak i služební použití.

Dvojnožky (bipod) jsou snadno stavitelné ve všech osách a umožňují precizní a stabilní nastavení bodu záměru s ohledem na aktuální potřebu střelce. Patentovaný systém uzamčení horizontálního čepu pak zaručí, že se bipod neuvolní ani při střelbě s většími rážemi. Nožičky disponují 4 stupňovým systémem skokového vysunutí a i při plném vysunutí je zajištěna výborná torzní tuhost.

Bipod je plně stavitelný a umožňuje plynulý pohyb a fixaci "hlavy" v rozsahu 20 stupňu vpravo i vlevo, pohyb nohou vpřed i vzad v rozsahu 45 a 90 stupňů a skokové vysunutí nohou v rozsahu 195-240 mm (7,677-9,448 in).

Vše je maximálně precizní, konstantní a přesné, tedy přesně takové, jak si to vyžaduje plnění bojových nebo taktických úkolů. Přesnost zpracování a inovativní technická řešení jsou tím, co mnohé konkurenční produkty postrádají. A to vše s celkovou hmotností pouze 395g / 0,870 lb. Dvojnožka je vyrobena v České Republice a povrchová úprava je řešena černým eloxem.

Oproti obdobným konkurenčním výrobkům disponuje bipod Tactical PRS i možností jednoduché záměny upínacích systémů WEAVER / UIT / MLOK / KeyMOD a SWIVEL. Bipod je tedy možné bez jakýchkoliv komplikací používat na více zbraních s různými upínacími systémy. Výměna upínacího systému za jiný je velmi rychlá a nezabere více než 20 sekund. Bipod je standardně osazen gumovými nožičkami naší konstrukce, které disponují závitem M5 a není tedy problém je vyšroubovat a nahradit například zimními hroty pro použití na sněhu a ledu.

Parametry
Hmotnost395 g
Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

Opletalova 37

Praha , 110 00

prodejna na mapě
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz