Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Tlumiče na zbraně
  3. Tlumič hluku výstřelu A-TEC WAVE Carbon pro malorážky 1/2"x20 UNF

Tlumič hluku výstřelu A-TEC WAVE Carbon pro malorážky 1/2"x20 UNF

ATEC00575

Společnost ATE-C je společnost, která se zaměřuje na výrobu tlumičů již přes dvacet let. Disponuje  špičkovou výrobou o rozloze 600m2 s vlastním vývoj... celý popis
Dostupnost
Skladem
3 100 Kč
2 562 Kč
bez DPH
Číslo produktu:P4903-0100
Výrobce:A-TEC
Model:WAVE Carbon
Kompletní specifikace

Společnost ATE-C je společnost, která se zaměřuje na výrobu tlumičů již přes dvacet let. Disponuje  špičkovou výrobou o rozloze 600m2 s vlastním vývojem a měřící laboratoří. Tlumiče z řady Wave Carbon jsou nerozebíratelné, kompozitní tlumiče jejichž výhodou je velmi nízká hmotnost (pouhých 88g) a vysoká účinost. 

Životnost

Tento parametr je poměrně zavádějící a opět stejně jako u hlavně závisí na údržbě, stylu používání a celkovém přístupu. Stejně jako hlaveň lze špatným přístupem "zničit" nebo výrazně a nevratně zhoršit její parametry po pár stech ranách, lze toto samozřejmě dokázat i u tlumiče. Tlumiče A-TEC jsou jednoduše řečeno koncipovány na životnost dané hlavně v dané ráži. Odhadovaná životnost u tlumičů A-TEC pro ráži .22LR za předpokladu správného používání a údržbě je cca 20 000 výstřelů.

Údržba

Péče o tlumič je v mnoha ohledech stejná jako péče o hlaveň, resp. její vývrt. Základem je prevence koroze a následné eroze, zbavení hrubých nečistot, namazání závitu, skladování v suchém stabilním prostředí a v poloze kdy tlumičem může proudit okolní vzduch tedy "v leže". Je vhodné tlumič demontovat co nejdříve po střelbě. Obecně se nedoporučuje čištění tlumičů A-TEC např. v ultrazvukových čističkách. Vnitřky tlumičů A-TEC jsou opatřeny speciálním antikorozním povlakem, který by mohl být tímto procesem narušen a poškozen.

Za škody způsobené při použití jiné než výše uvedené munice nenese výrobce tlumiče hluku žádnou odpovědnost. 

Určený pro malorážky CZ 457

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz.
Jedná se o zbraň kategorie C – podléhá registraci. 

Parametry
ModelWAVE Carbon
Ráže.22 Long Rifle/ .22WMR
Délka137 mm
Průměr31,5 mm
Hmotnost88 g
Účinnostca. 36 dB
Závit1/2"x20 UNF
Zboží zařazeno v kategoriích
Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

Opletalova 37

Praha , 110 00

prodejna na mapě
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz