Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.

Brokovnice Umarex T4E HDS 68 16J

Zbraně od německé společnosti Umarex pod označením T4E (Training for Engagement) představují velmi zajímavý a účinný prostředek pro osobní ochranu. Ty... celý popis
Dostupnost
Skladem
5 191 Kč
4 290 Kč
bez DPH
Číslo produktu:P5348-9951
Výrobce:Umarex
Kompletní specifikace

Zbraně od německé společnosti Umarex pod označením T4E (Training for Engagement) představují velmi zajímavý a účinný prostředek pro osobní ochranu. Tyto zbraně jsou navrženy pro střelbu gumovými kuličkami o průměru.43; .50 nebo .68. Tyto náboje se dají nahradit střelivem se zeleným barvivem nebo s účinou látkou - pepřová náplň.

Brokovnice Umarex T4E HDS 68 je výkonější varianta této zbraně s energií do 16J. Konstrukce je tvořena slitinovým základním rámem, který je až následně pokryt polymerem, to výrazně snižuje hmotnost a zvyšuje spolehlivost a životnost zbraně. O pohon zbraně se stará jedna 12g CO2 bombička umístěná v rukojeti zbraně a zajištěná uzávěrem. V okamžiku, kdy je zbraň potřeba použít, udeří se do uzávěru, čímž docházi k proražení bombičky a natlakování zbraně (toto natlakování signalizije čep v horní části zbraně). Díky tomuto řešení nedochází k opotřebovávání těsnění a ventilu zbraně. Temenní kličkou si poté volíte z jaké hlavně chcete vystřelit, nebo zda chcete vystřelit z obou hlavní najednou. Spoušťový mechanizmus této zbraně je v režimu Double Action Only a  jazýčková pojistka spouště umožňují rychlou a zároveň bezpečnou střelbu.

Obsah balení: český manuál a záruční list

Parametry
Délka zbraně490 mm
Hmotnost zbraně1700
Kapacita zásobníku2
SpoušťDAO
Délka hlavně195 mm
Ráže.68
Úsťová rychlost (m/s)105
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

Opletalova 37

Praha , 110 00

prodejna na mapě
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz