Vážení zákazníci, vítejte,

Během Velikonočních svátků od 07.04.2023 do 10.04.2023 budou prodejna a servisní centrum ZAVŘENÉ

Team Pražské podnikové prodejny

Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Novinky
09.03.2023
CZ 550 SAFARI CLASSICS II.
Rádi bychom Vám představili zbraň CZ 550 SAFARI CLASSICS II, jejíž poslední kus máme v našem obchodě v Praze a máte unikátní příležitostí ji získat. T... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. CZ 550 SAFARI CLASSICS II.
CZ 550 SAFARI CLASSICS II.
09.03.2023

Rádi bychom Vám představili zbraň CZ 550 SAFARI CLASSICS II, jejíž poslední kus máme v našem obchodě v Praze a máte unikátní příležitostí ji získat. Tento konkrétní kus je v ráži .458 Lott a má prémiovou ořechovou pažbu vyrobenou z tureckého ořechu v kvalitativní třídě 5 a barevné variantě colored dark ++ zvýrazněnou olejováním, což z ní činí nejen funkční, ale i esteticky působivou zbraň.

Ilustrační fotografie

Za zmínku stojí, že pušky této řady jsou ručně lícované. Puškař dostává z výroby přesné polotovary jednotlivých hlavních dílů bez povrchové úpravy, které pak dále s precizností kusové výroby obrábí, leští a lícuje. Teprve poté je na ocelové díly aplikována moderní povrchová úprava DLC, která nahradila klasické černění. Takto vzniklý povlak vyniká extrémní tvrdostí, odolností proti poškození a trvanlivostí.

Skutečná fotografie nabízené kulovnice

Zbraň CZ 550 SAFARI CLASSICS II je specializovaná na lov velké zvěře, především v Africe. Její konstrukce je optimalizována pro právě tuto úlohu a disponuje kvalitními mechanickými mířidly, která umožňují střelcům přesné zamíření. Ráže .458 Lott a další vlastnosti této zbraně, jako je například dlouhá hlaveň a těžká konstrukce, jí umožňují zvládnout i ty nejtěžší podmínky na afrických savanách.

Ráže .458 Lott je ideální volbou pro lovecké výpravy, kde potřebujete přesnost a spolehlivost i za extrémních podmínek. Ráže .458 Lott je jedna z nejsilnějších ráží loveckých zbraní na světě a je ideální pro lov velké zvěře.

Uvnitř pažby tohoto modelu je uložen tlumič zpětného rázu. Tento tzv. kick stopper pomáhá snižovat zpětný ráz a zvyšovat ovladatelnost zbraně. Rtuťový tlumič zpětného rázu rozkládá působení zpětného rázu v čase a poskytuje tak citelnou úlevu při střelbě. Navíc jsou zbraně osazeny dvěma příčnými ztužidly, která zpevňují pažbu a pomáhají udržet zpětný ráz pod kontrolou, aniž by byla pažba přetěžována.

Celkově je CZ 550 SAFARI CLASSICS II skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivou, všestrannou a precizní zbraň pro lov velké zvěře. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, obraťte se na naši prodejnu v Praze a získejte tento skvost do své sbírky.

 

Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

Opletalova 37

Praha , 110 00

prodejna na mapě
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz