Vážení zákazníci, vítejte,

Během Vánočních svátků od 22.12.2022 do 30.12.2022 budou prodejna a servisní centrum ZAVŘENÉ

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a budeme se těšit opět v roce 2023.

Team Pražské podnikové prodejny

Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Zbraně
  3. Ryté zbraně a speciální edice
  4. Rytá kulovnice CZ 550 LUX v ráži .300Win. Mag.

Rytá kulovnice CZ 550 LUX v ráži .300Win. Mag.

Kulovnice z řady CZ 550 patřily k tradičním výrobkům České zbrojovky. Jedná se o kulovnice kombinující osvědčený závěr typu Mauser 98 s moderními tech... celý popis
Dostupnost
Skladem
325 000 Kč
268 595 Kč
bez DPH
Číslo produktu:5504-69XX-07-0094
Výrobce:Česká zbrojovka a.s.
Model zbraně:CZ 550
Kompletní specifikace

Kulovnice z řady CZ 550 patřily k tradičním výrobkům České zbrojovky. Jedná se o kulovnice kombinující osvědčený závěr typu Mauser 98 s moderními technologiemi výroby. Díky tomu se jedná o velmi spolehlivé zbraně vyznačující se vysokou přesností, spolehlivostí a dlouhou životností. Tyto kulovnice jsou vybaveny spoušťovým mechanismem s francouzským napínáčkem. Spoušť má možnost regulace odporu a délky chodu.

Veškeré ryté zbraně a limitované edice nabízené naší prodejnou vznikají pod rukama našeho dvorního rytce pana Reného Ondry a jeho ryteckého studia Engraving Art. Tato kulovnice má pažbu bavorského typu z výběrového ořechu s ručně rytými rybinami ve tvaru šupin lemovaných arabeskami s inkrustací zlata. Pistolová rukojeť je zakončená ozdobným vajíčkem z damaškové oceli na ebenovém podkladu s vloženou imitací kosti s motivem medvěda. Lůžko, schránka, lučík, schránka na náhradní náboje, část hlavně, základna mušky a matice závěru jsou zdobené arabeskami jejichž hlavním motivem je plastická rytina s loveckým motivem taušírovaná zlatem (metoda vsazování kovu do kovu). Závěr je zakončen kuličkou z damaškové oceli ve která jsou vsazeny diamanty (8 kusů o průměru 2,0mm, čistota S12, barva G). U každé této zbraně se jedná o originál. O precizní chod zbraně je postaráno díky finálnímu doladění zbraně u puškaře a dodatečnému kroužkování závěru.

Ráže .300 Winchester Magnum je moderní americký lovecký náboj, zavedený v roce 1963 společnosti Winchester. Tento náboj velmi brzo získal na popularitě u řady střelců díky svým příznivím balistickým vlastnostem. Je dostatečně výkoný pro lov velké zvěře na větší vzdálenosti.

 

Parametry
Model zbraněCZ 550
Hmotnost zbraně3,3 kg
SpoušťSST
Celková délka1135 mm
Mířidlaano
Délka hlavně600 mm
Ráže.300 Win. Mag.
Lícniceano
LOP360 mm
Pažbaořechová
Povrch pažbyolej
Hlaveňkovaná
Kategorie zbraněC
Zboží zařazeno v kategoriích
Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

Opletalova 37

Praha , 110 00

prodejna na mapě
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz